Hint Astrolojisi Danışmanlık

Doğum Haritası Analizi

Hint (Vedik) Astroloji, doğum anında gökyüzündeki gezegen pozisyon yerleşimlerinin hesaplanmasına dayalı olarak yorum geliştirilen öngörü ve tahmini analiz sunar.

Sperm / Yumurtalık Analizi

Doğum anınızdaki gökyüzü gezegen yerleşimleri ile makro âlemdeki mikro bedeninizde şifrelenmiş ‘’can’’ varlık tahmini potansiyel analizidir.

Tek soru Analizi

Aklınızı sürekli meşgul eden, her konu hakkında DASA ve gökyüzündeki gezegen etkileşimleri dikkate alınarak gerçekleştirilen analizdir.

Yurtdışı Potansiyel Analizi

Planlarınız, projelerinizin yabancı topraklarla bağlantısı hakkında
her türlü sorunuza cevap
bulabilirsiniz.

Sinastri- İlişki Analizi

Sinastri, ilişki astrolojisidir. Evlilik ya da ilişki içindeki güçlülük ve zayıflık alanlarını belirlemek için iki kişinin astrolojik haritanın karşılaştırılmasını içerir

Çocuk Astroloji Analizi

Çocuğunuzun doğumdan sonra yaşanılan süreçlerin fiziksel, ruhsal, psikolojik olarak kalıtsal nedenleri hakkında analizdir.

Tıbbi (Sağlık) Astroloji

Medikal Astrolojisi, hastanelerde gerçekleştirilen CHECK-UP işleminin gökyüzün boyutudur.

Kariyer- Kazanç Analizi

. Doğum haritanıza dayanan tahminlerle yetenekleriniz, hayallerinizle birlikte hangi meslek, alan veya sektör de gelişeceğiniz konusunda danışmanlık alabilirsiniz.

1 Yıllık Öngörü Analizi

Kişinin zor günlerinin ve kritik durumlarının değerlendirilmesidir. 1 yıllık öngörü analizi aşk, para, kariyer ve sağlık konularını içerir.

Prasna (Horary) Astroloji

Batı Astrolojisinde Horary Astroloji olarak ta bilinir. Anlık gökyüzü konumunda, o an da sorulan sorunun cevabı aranır.

Hint astroloji haritanı çıkartmak ister misin?

Vedik Astroloji, doğum anında gökyüzündeki gezegen pozisyon yerleşimlerinin hesaplanmasına dayalı olarak yorum geliştirilen öngörü ve tahmini analiz sunar.