SPIRITUEL KAZANÇ YASASI

Toplumsal bazı anonim sözler, yaşamsal olay silsilesi dediğimiz hayatla oldukça tutarlılık gösterdiğini astroloji ile anlam kazandırabiliyoruz. ‘’ Ne oldum yerine ne olacağım demeli insan’’ deyişi; bazı kişilerin maddi yoksunluk olarak beşer tarafından adlandırılan ‘’fakirlik’’ ile imtihan yaşarlarken yıllar içinde bir anda kazanç ivmeleri ile hayat konforlarının artması onları küçük gören kitleninde kıskançlık krizleri yaşamasına sebep olabiliyor. Kadersel olaylar ve karşılaşmaların yıllar sonra sebebi anlaşılıyor.  Yaşamın algoritması Astroloji ile çözülüyor.

Yıllar önce kadersel karşılaşma sonrası ortak paylaşımlarda bulunduğumuz bir arkadaşımla tekrar yıllar sonra film gibi bir karşılaşma daha yaşadık. Gökyüzü yasaları konuştuğunda tesadüf kelimesi ortadan kalkıyor. Çünkü kaderin ivmesi zaman ,yaşam örüntüsü içerisindeki aynı düzlemde enerji ağlarını bir araya getiriyor. Karmik bağların işlemeye başlaması demek, birbirimizden alacağımız öğreneceğimiz donelerin olduğunun göstergesi anlamına geliyor.

Şaşkınlıkla okuduğunuz yazının devamında kendisinin haritasını inceleyeceğiz. Gökyüzünün kuvveti, kalibrasyonu astrolojiye yönlendirince spiritüel konularda varyasyon doneleri almaya aç bir ruh kendini tanımaya başlıyor.

Haritada Boğa yükselen vargattoma olarak yükseliyor. Karmik maddi manevi güçle donanmış bir harita. İlahi gücün ve yardımın simgesi Jüpiterin yükselende yerleşmesinin yanı sıra Venüs’ün yönetiminde olduğu Boğa burcunda hem de yükselende yerleşmesi çekicilik, cazibeli dişilik veriyor. Bu yerleşime sahip biri hayatın maddi konforu konusunda çok sıkıntı yaşamaz.

Jüpiter göremediğiniz Navamsa haritasında Balık burcunda  Ay ile kavuşumu Gaja Kesari yogası olarak büyük bir şansı gösteriyor. Ana haritada da 8. Ve 11. Lordu olarak yükselende bulunması , ruh haritasının güçlü ışığı; hayallerini, arzularını gerçekleştirebilecek gücü kendisine ilahi bir tüf olarak veriyor. Halk arasında doğuştan şanslı dedğimiz kişilerin Venüs ve Jüpiteri haritalarda güçlü yerleşimlerini görüyoruz. Venüs; paranın, konforun, lüksün karakaşı, Jüpiter de erdemin, şansın, yüksek ahlakın temsilcisi olarak yerleştiği alana güç katıyor.

Şimdi gelelim Astrolojinin fenomen dönemi SADE SATİ nin başlaması ile bilinçaltında kalan tozlu gerçeklerle yüzleşmek zorunda olması yaşam derslerinden birtanesi. Satürn , dinin , felsefenin, yüksek bilincin temsil edildiği 9. Ev ile kariyerin temsilcisi 10. Evin yöneticisi olarak 8. Evde yerleşmiş. AY yükselene göre de 12. Evde Retro. Evrensel bilinen özellikle spiritüel konularına açılan yolda ilerlemek zorlayıcı olsa da zihinsel olarak ciddi varoluş sorgulaması ile hayatının yapı taşlarını oluşturma arefesinde. Aynı zamanda Rahu dasa içerinde 9. Ve 10. Ev konularıyla ilgili değişim ve dönüşümüm yaşanarak yeni bir hayat alanı ortaya çıkacağının da göstergesi.

Yaşanan Dönem Rahu dasa. Ana haritada Kariyer evinde. Navamsa haritasında 12. Evde Satürn ile birlikte. Satürn bulunduğu ev konularında kişiye gecikme yaşatsa da akabinde kazanılan farkındalık ile zamanından önce hiçbirşeyin gerçekleşmeyecegini de fısıldıyor usula. Rahu dasa zamanında SADE SATİ süresi içerinde gerçekleşecek ruhsal devrim ile kazanılacak nitelikler, 2023 yılı Jüpiter dasa ile spiritüel dünya da birçok insana donunabilmesi için kapıları açacak inşallah.  Sade sati 2023 yılında bitmemiş olacak fakat yavaş yavaş olsa da kişi kaderine doğru yol almaya başlayacak.

Jüpiter dasa girdiği an ,İletişim , medya evi Yengeç burcunda  meydana gelen Budha Aditha yoğa sayesinde yaratıcı zekasını kullanarak spiritüel bilgilerini geniş bir kitle ile paylaşacağını söyleyebiliriz. 3-6-10 ve 11.’inci evler zaman içerinde gelişim gösteren evlerdir. Sade Sati yaşanması daha zamanı olduğunu gösteriyor.

Yıllar sonra Astroloji platformunda tekrar bir araya gelişimizin kendi haritamı da göz önünde bulundurduğumda tesadüf olmadığını görüyorum.

Hayat bize hep güzel şeyler getirsin.

 

DANIŞMANLIK İÇİN

İLETİŞİM: guruseyyah@gmail.com