RUHSAL DOĞUM ASTROLOJİ

Zaman akıp gidiyor ve biz sürekli bir değişim dönüşümün içinde yaşamla uyum sağlamaya çalışıyoruz.  Zihinsel yorgunluklar altında karar verme mekanizmalarımız ile kendi sistemimizin doğrularını ilahi sistemin içerisine entegre etmeye uğraşıyoruz.

Bazen bocalıyoruz bazen pes ediyoruz. Yenilgilerimizi kabul edemiyoruz. En önemlisi de kendi yenilgimizin altında eziliyor ve mücadele duygumuzu yitiriyoruz. Büyük yeminlerden vazgeçip dönüyoruz belki de….Anlamsızlıklar içinde anlam ararken keşfetmeye başlıyoruz kendimizi…..

Tüm bu süreç devam ederken hepimiz en derinlerde kırılma noktası yaşıyoruz. Akabinde bu kırılma, kişileri Astroloji ile tanışmaya teşvik ediyor. Çünkü yaşananalar ruhsal doğumun habercisi…. Fiziksel doğum için 9 aylık bir süre yeterliyken, ruhsal doğum sancılarımız uzun ve de derin olabiliyor.

 Genelde biraz önce de bahsettiğim gibi hayatında her şeyin yolunda gittiği bir insan kolay kolay astrolojiye ilgi duymuyor. Kırılmalar o kadar büyük yaşanıyor ki yeryüzü ruha dar geliyor. Ruh, gökyüzünde kendi teslimiyetini, varoluşunu, ruhunun arka bahçesini, suçladığı kendini ve aidiyetini arıyor. Arşı ala bile bazen hüzün  gurbetindeki gözyaşlarına şahit olduğunda sarsılıyor.

Astrolojide KETU dasa yaşandığı zaman kişi, KETU’nun  bulunduğu ev konuları ile imtihanlardan geçebiliyor. SADE SATİ dediğimiz fenomen sürece girildiğinde ise gezegen yerleşimlerine ve güçlerine göre zorlayıcı olabiliyor. Netice de bu süreçlerde geçiyor. Süreç sonunda ise eski benlik yıkılıyor; yeni benlik, pırıl pırıl ruh kıyafetini kuşanarak efsunlu bakışlarla ‘’MERHABA’’ diyor hayata.

Yaşamın zaferini kendi içinde kazanmanın vermiş olduğu sarhoşlukla içinde sakladığı çocuk ile bütünleşmenin hazzını yaşıyor.

Varoluş sorgulamaları, hezeyanlı depresif düşünceler yerini meltem rüzgârlarına bırakıveriyor.

Kendi müziğinizi dinlemeyi sevin…

E-mail   :   guruseyyah

Sosyal Media account name :   guruseyyah

 

Leave a Reply