RAHU VE KETU BURÇ DEĞİŞTİRİYOR

Kuzey Ay Düğümü ile Güney Ay düğümü 19 Ağustos 2017 tarihinde 1,5 yıllık döngüsüne Kova-Aslan aksından Oğlak – Yengeç Transitine başlayacak.

Kişisel potansiyel taşıyan haritalarımızın bulunduğu ev ve burçlara göre çeşitli sınavlardan geçtik. Kalbimiz ‘’EVET’’ derken aklımız ‘’HAYIR’’ dediği için kaybedenler olduk belki de….

‘’BEN’’ demek için Bilgi’nin deliğinden geçmek olduğunu deneyimledik belki de…

Şimdi hayata akılcı olarak değil de  kalben bakmayı deneyimleyebiliriz. Yasamızdaki olaylar bizi sevdiklerimizin kıymetini bilmeyi, duygusal bağlar kurarak sevgi ve empati yönümüzü geliştirmemiz konusunda uyaran görevinde gelebilir.

Yengeç ve Oğlak aksı sorumluluklarla ilgilidir. Bu aksla kendimize bakma sorumluluğu ile başkalarına bakama sorumluğu arasındaki dengeyi deneyimleyebiliriz.

Yengeç burcunun yöneticisi AY gezegenidir.  Ay duyguları, annemizi, zihnimizi temsil eder. Ay Düğümlerinin bulunduğu eve ve aldığı açılara göre sentez yaparak değerlendirilmesi gerektiğini tekrar hatırlatıyoruz. (Horoskop bütünü)

KUZEY AY DÜĞÜMÜ YENGEÇ BURCUNDA Duygularınıza şans verin. Ön yargılarınız ve duvarlarınız gereksiz sorumluk duygusu size yüklüyor olabilir. Kendinizi sevin!!! Hayatın mükemmel ama bizim mükemmel olmadığımızı düşünün… Hata yapmanın keyfini çıkarın. Duygularınızı , düşünceleriniz paylaştıkça daha çok doyuma ulaşacak ve kendinizi güvende hissedeceksiniz.

GÜNEY AY DÜĞÜMÜ OĞLAK BURCUNDA Mesafeli, tutucu, katı zihninizi değil kalbinizi dinleyin. Kendinize güveninizi, pratik yanınızı bir kenara bırakıp, başkalarının da size yardım etmesine izin verin. Fiziksel ihtiyaçlardan ziyada ruhen doyumunuza yönelin.

Makaleyi yazarken bendeniz de RAHU 5. Evden 9. Evde KETU ise 11. Evden 3. Eve görünüm yapıyor. Rahu 9. Evde iken soğuk bir İskoçya dan sizlere selam gönderiyor olabilirimJ Ketu 3. Ev transiti ile yer değişikleriminde artacağı öngörülüyor. Doğrusunu ancak ALLAH bilir.

Ay düğümleriniz öğrenmek için bana sosyal medya hesaplarımdan ulaşabilir ya da guruseyyah@gmail adresinden mail atabilirsiniz.

Hayatı birlikte öngörelim…..

 

GURUSEYYAH

İnstagram : guruseyyah

Twitter      : guruseyyah

 

Leave a Reply