MUTLULUK SERONOMİSİ

 

Sabah simidini almaya giderken çayımı da koydum demlensin diye. Sonra açtım bir haberlere bakayım.  Magazin gündemini çok sık takip etmiyorum. Çarşaf çarşaf haberleri olan ve benimde birbirine yakıştırdığım bir çift. Hem tatlı hem sempatikler. Evlendikten sonra şansları daha açılmış göründüğünü düşünürken birden Buse Hanımın haritasına bakmak istedim.

Harita analizlerinde mutlaka yükselene göre öngörü yapılır. Ay yükselen ile sentezi doğrultusunda yorumlar getirilir. Ben transit bazlı değerlendireceğim ve ani geliştiği için yükseleni baz almayacağım.

Dikkatimi çeken 12. Ev bilinçaltı , gizli benliğimiz dediğimiz alan Buse hanımda çok yoğun. Dağınık bir zihni olabilir.  Zaman zaman zihin yorgunluğu için dinlenmeye ihtiyaç duyabilir. Her ne kadar sürekli sıcak tebessümü olsa da görünmeyen kısmı zaman zaman zorlayabilir.

2020 yılı başlarında hem sade sati  sürecine girmiş olacak hem de Satürn döngüsü yaşıyor olacak. 12. Evinin bu kadar yoğun olması  , zihinsel anlamda zorlamakla birlikte,  içinde anlamlandıramadığı spritüel boşluğun sebepleri gün yüzüne çıkabilir. Venüs’ün de Oğlak burcunda bulunması herşeye sahip olsa da bir yerde oturtturamadığı bir eksikliğin farkını daha da rahatsız edebilir. Ruhsal gelişimi şart.

  1. evdeki ikizlerde yerleşen Jüpiter ile 2. Evde yerleşen Merkür Paravirtana yoğa oluşturmuş. Çocukla birlikte şansları daha da büyüyebilir. Gündem olmaya devam edebilirler. Şuan ki gibi reklam teklifleri daha da artabilir.

Yalnız çocuk alanı 5. eve görünüm yapan Satürn var. Jüpiter görünümü etkiyi azaltsa da çocukla ilgili sıkıntı yasabilme potansiyelleri olabilir.

Doğrunu Allah bilir diyor, genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

Leave a Reply