HER VEDA BİR BAŞLANGIÇTIR

 

YEEEEEEEEEE.jpg

 

Hayatı bir sinema filmi gibi düşünmeye başladığınız an sanal bir filmin gözünüzün önünde aktığına hissedersiniz.

Filmin baş aktörü siz, süreç ise deneyimlediğiniz hayatınızdır. Çevrenizdeki insanlar figüran oyunculardır.

Peki hiç düşündünüz mü, hayatınızın filminin nasıl biteceğini? Yoksa Yeşilçam filmlerindeki gibi çekirdek çitleyerek mutlu sonu mu bekliyorsunuz?

Hayallerini gerçekleştirme potansiyeli yüksekken iyileşmeye açık yönü tembelliği tercih eden bir danışanımın haritasını inceleyeceğiz.

Yükselen burcu Yengeç, tam bir ev erkeği diyebiliriz J  Ay , Boğa burcunda yücelmiş, zihin kaliteside parlak olunca bir insan daha ne isteyebilir ki J

Dikkat!!! Mars 4. Evde terazi burcunda . Mars, burada uyumu arar, bulamadığı bu uyum yüzünden enerjisi inişli çıkışlı olur. 4. ev aynı zamanda anneyi temsil eder ve Ay burcuna göre 12. Ev yöneticisidir.  Güneş ve Ay karşıtlığı da boşanmış ya da kopuk bir ebeveynlerinin göstergesi olabilir. Mantık- duygu ikilemi ruhsal gelgitler yaşamasına sebebiyet verebilir.  Her ne kadar zarar görmemiş bir Ay olsa da, bu durumlar kişinin kendisinin içindeki baskıladığı ‘’ben’’ yüzünden ruhsal olarak geri gitmesine neden olmuş.

Hayatıma bir dönem kendisiyle yolumuz kesişmişti. Karakter olarak yakınlığımız Ay- Güneş uyumu ve Kadersel düğümler bizi yakınlaştırmıştı.

Jüpiter Transiti ise 4. Evinden Terazi burcundan ( Hani şu Mars’ın olduğu) , Ay yükselene göre de 6. Evinden geçerken 2013 yılından beri beklediği en güzel haberi alıyor.  Doğduğu topraklara geri dönüyor. Peki ya mutlu mu? Bu soruyu bilerek kendisine sordum. Aldığım cevap ise tam olarak şu idi: ‘’ Daha mutlu olacağımı düşünüyordum. Ama o kadar da mutlu olmadım.’’ Dedi. Bu cümlesinde farkında olmadığı bir bilinçaltı cevap vermişti. Astrolojik olarak açıklaması da Yengeç yükselene göre 12. Ev yöneticisi 5. Evde yanıktı.  Ay yükselene göre de 12. Ev yöneticisi Mars 6. Evde, kendi kendini hasta alan biri diyebiliriz. Üzülüp sevindiğini babası da dâhil anlayan çok kişi yoktu etrafında.  Kendi kendini tutsak eden bir harita. Venüs yerleşimlerini incelememize gerek bile yok.

Bu sebeple bir yerleşimle değil, haritanın bütünüyle analiz edilmesi gerekiyor. Yanlış bir bilgi bilinçaltınıza dönüştürülmesi zorlu süreç gerektiren negatif tohumlar ekebilir.

Dün itibariyle harita sahibinin kendisini doğduğu toprakla yolcu edip helalleştik.

Kendisine hayatında başarılı, mutlu, bol muhabbetli bir ömür diledik.

Hayatı boyunca gerçek mutluluğu yaşamasını da temenni ederek,

siz değerli takipçilerimi de bir sonraki analizde görüşmek üzere esenlikler diliyorum.

 

 

 

 

 

Leave a Reply