GENETİK, EPİGENETİK IŞIGINDA RUHSAL DNA AKTARIMI VE ASTROLOJİ

anne baba ocuk.jpg yeni.jpg

Genetik; ana-babalarla oğul döller arasındaki benzerlikler ve ayrılıkları bir ya da daha fazla sayıda döller boyunca inceleyen biyoloji dalı; kalıtım bilimidir. DNA dizisindeki değişikliklerden kaynaklanmayan, ama aynı zamanda ırsi olan, gen ifadesi değişikliklerini inceleyen bilim dalı da EPİGENETİK ‘dir.

Astroloji ise ruhsal DNA aktarımına astronomik verilerle ışık tutar. Perspektif kazandırır. Yeryüzündeki moleküler yapıların, enerjinin, ruhaniyetin sentezi ile ortaya çıkan canlının kadersel yaşam sürecindeki yolunun aydınlatıcı meşale görevini üstlenir. Epigentik ve Genetik bilimine ilmiyle destek olur.

Dualitelerin yıkılış hikayelerinin, ruhani doğum sancılarının dinmek bilmez acısının bilim ile buluştuğu , akıl süzgecinden geçirelerek zifiri renksiz dünyaların da renkleriyle kavuşmasına gönüllü bir şifacı olarak tüm kalbiyle yol gösterir Astroloji. Sanayi toplumuna geçiş ile doğasından uzaklaştırılmaya çalışan ruhların kendilerine ulaşma çabasına karşısında ‘’Ben burdayım’’ çağrısının ifadesidir Astroloji.

Artık ortaçağ büyücüsü olmaktan çıkarılıp misyonu doğrultusunda hakkı olan  ve saklı tutulan gerçekliğini tüm insanlığınca bilinmesinin zamanının geldiğini düşünüyorum.

Jüpiter retro , Satürn birkaç gün sonra retro olacak. KETU, SATÜRN VE JÜPİTER  hümanizmin, akılcılığın, özgürlüğün , felsefenin burcu Yay transitinde insanlık ‘’kendine yakınken uzak olmanın ‘’ anlam karışıklıklarına artık son vermeye başlayacak. Dinsel ve tinsel karmaşa yerini esenlik verici , huzur bulduğumuz günlere bırakacak inşallah.

 Uzun zamandır yazmak isteyipte yazamadığım 3 harita var yukarıda. ANNE, BABA VE OĞUL üçgeninde, hissiyatı ve algısı kör olmuş ruhlara birkez daha gerçeğini ifade etmek istiyor sanki Gökyüzü.

Danışanım Türkiye’nin önemli ceza avukatlarından. İşine aşık bir anne, yeryüzünde başka annelerin sessiz çığlıklarına karşı gönüllü olarak ta çok önemli durumlara öncülük ediyor.  4. Ev yay burcu yönetiminde ve yöneticisi Jüpiter inanılmaz güç kazandığı Yengeç burcunda.  Yüce bir ruhun ve temiz vicdanın olduğu kadar güçlü bir Allah sevgisi de  doruklarda hissettiğinin göstergesidir.

Haritaları ilk açtığımda Ruhsal DNA aktarımlarını haritalarda gördüğümde duyduğum heyecanı sizin de hissetmenizi istiyorum.

11. Ev Yengeç burcunda Güneş, Merkür, Jüpiter yerleşimi  karşı aks olarak çalışan 5. Ev Oğlak burcuna görünüm yapıyor. 5. Ev yaratıcılık, zeka ve  çocuk için değerlendirmeye alarak öngörü gerçekleştirdiğimiz evdir.

Annenin 11. Evinde oluşan Jüpiter, Merkür, Güneş stelyum, Babanın haritasında da Terazi burcunda bulunan 5. Evdeki Jüpiter’den görünüm alarak gerçekleşiyor.  Güneş, Merkür Hint Astrolojisinde BUDHA ADİTHA denilen zeka yogasıdır. Anne ve babanın 11. Evinde  oluşan Jüpiter, Merkür, Güneş yerleşimi, gerçekten yazarken bile çok heyecanlıyım, haritasında gördüğünüz gibi  11. Evinde olduğunu görüyoruz.

Annenin haritasında 7. Ev (eş) yönetici gezegeni 11. Evde yüceliyor.  Babanın haritasın da eş temsilci yine Jüpiter olarak karşımıza çıkıyor.  7. Ev lordu 5. Evde evliliğin aşkla gerçekleştiğini gösterirken  11. Evdde Güneş-Merkür kavuşumuna görünüm yapıyor. Dikkat !!! 11. Evler her iki harita da 7. Evle bağlantısı var.  Çoğun haritasına da baktığımızda anneyi temsil eden 4. Ev Başak burcu yöneticisi 11. Evde , babayı temsil eden Satürn yüceldiği Terazi burcundan anneyi temsil eden Merkür’ün , Jüpiter, Güneş ile kavuşumuna yani 11. Eve görünüm yapıyor.

Muazzam bir sitemin işleyişine gökyüzü aracılığıyla şahit olmak, büyülenmek, şükretmek.

Bu kadar uyumlu göstergelere sahip insanların bir araya gelmesini sağlayan bir gücün varlığını okurken belki de ruhunuzun derinliklerinde birkez daha hissettiniz. Tüm bilim ve ilimler bizi tek bir gerçeğe ulaşmak için arkamızdan destek verse de kendimizden kaçışımız , korkularımız gerçekleri görmek istemeyip devem etmek isteyen nefisimizin daha çok hoşuna gidiyor.  İnsan olma gerçeği, yaratılmış olmanın saygınlığını muhafaza edebilme ölçüsünde varolan herşeyin yaratıcısına sonsuz hissedilen sevginin girdabında daha da parlamaya başlıyor.

Sen nerdesin, kiminlesin?

Olmak istediğin sen, yaşamak istemediğin ben ile dengede mi ?

Aç açabildiğin kadar sineni sonsuzluğa yaşa benliğini doya doya….

Kucak dolusu sevgiler

 

GURUSEYYAH

Danışmanlık İçin,

0544930 16 40

guruseyyah@gmail.com