ASTROLOJİ DANIŞMANLIK FARKINDALIK MI YARATIR YOKSA DEPRESYONUN BAŞLANGICIMI OLUR?

Tahmin edebiliyorum aklınızdan neler geçtiğini!!!

Korkular, kaygılar,meraklar,endişeler……

Tabikii herşeyin bir usülü vardır. Örneğin, Medeni Hukuk vardır ama usul hukuku da vardı. Bu sebeple çok keskin bir dille ruhunuza derin yaralar açan kişilerden medyatik endişe verici paylaşımlarından uzak durunuz!!!

Normal hayatınızda enerjinizin tutmadığı kişilerden nasıl kaçıyorsanız danışmanlık alacağınız Astroloğun paylaşımlarındaki enerji dikkatli olduğunuzda sizin için referans olabilecektir.

Kuranı Kerim’in ‘’Oku’’ emri ile başlaması sadece yazıları gözümüzle görüp akıl süzgecinden geçirmekle kalmamamızı, her bir fiil, davranış, olay, paylaşım vb… durumlarında hissiyat ile akıl süzgecine başvurmamızı tavsiye eden bir emirdir. Körü körüne değil enine boyuna araştırılıp düşünülerek alınan bir karar olmalıdır.

Öyle zamanlarda oluyor ki ‘’efsunlu’’ diye tabir ettiğimiz kişiler hisleriyle hareket ederek danışmanlık alıyor ve doğru yerde olduğunun mutamainliğiyle evine gidiyor. Bu yüzden kişilerin birbirine tavsiyesi en iyi reklamdır. Kısacası böyle bir sevda içine düşmüşseniz sevdanızın yakıcılığı sizi işinin ehli olan insanlara götürebiliyor.

Sevda nefestir.

Nefesin alışverişinin kalitesi Hakka daha çabuk ulaşmamızı sağlar.

Kimi sadece nefs kokar kimisi de nefes. O yüzden değilmi dir ki nefes aldığınızı hissettiğiniz kişilerin yanında yükselir aşık olursunuz.

Ya da sizi nefsi için değil nefesiniz için nefesim dediği için seversiniz en hülyalı rüyalarınızda beyaz atlı beklediğiniz prensinizi…

Hayallerinizin Paris olması dileğiyle 🙂 🙂

Leave a Reply