AŞK

Uzun zamandır beri takip ettiğim bir çift vardı. Birbirleri ile uyumlarının yanı sıra samimi ve hoş bir düğün merasimlerine de şahit olmuştuk çiftimizin. Medyadan gözlemlediğim kadarıyla da güçlü bir aşk yaşıyorlardı. Kızımız güzel damadımız da yakışıklıydı.

Geçen gün birlikte çektikleri diziyi tekrar açtığımda Astroloji kapsamında haritalarını incelemek istedim. Böylesine filmlere konu olan yaşadıkları tutku dolu aşk dikkatimi çekmişti.

Astrolojide esas olan yükselendir. Yükselenden sonra Ay yükseleni de baz alıp ikisini sentezleyerek öngörüler gerçekleştirilir. Ben burada bilerek yükseleni baz almadan küçük bir analiz yapacağım.

Doğum tarihleri doğru mu bilmiyorum. İnternetten aldığım doğum bilgilerini düzeltme işlemi yapmadan,  yüzeysel olarak sadece kaderin tıkır tıkır işlediğine , bir araya gelinen kişilerle karmamızda yer olduğunu anlatmaya çalışacağım.

İki harita da göze çarpan en bomba işaret , tabiri caizse kopmaya imkan tanımayan AY Düğümlerinin ters kavuşumu.

Yay- İkizler burcu hattında gerçekleşen kavuşma sanki önceden tanıyormuş gibi sıcaklık kaplatır insanın içinde. Ruhsal olarak birbirlerinin gözüne içine baktıklarında kendilerini görebilirler. Kuvvetli ve karşı konulması güç bir bağdır.

Ay ve Güneş uyumları da çok güzel. Hem kavuşum halindeler hem de birlerine görünüm yapıyorlar.

Aşk’ın tadını yaşatan Venüs karşılık birbirlerine karşıklı iken Marslar arasında da üçgen görünüm mevcut.

Böyle bir yerleşime sahip olan çiftimiz de zaten medya önünde oldukça uyumlu ve aşık bir çift olarak karşımıza çıkıyor.

Yalnız, genç kızımızın haritasında ‘’8. Evin lordu Mars 2. Evde yerleşmiş. Satürn Retro ve 8. Eve görünüm yapıyor. Mars dasa da devreye girdiğinde….2020-2023 yılları arasında da Satürn retrosu yaşanacak.’’ Kişisel ve özel bir yorum olacağından öngörümü yazmayı uygun görmemekle beraber, kişi isterse konuyla yalnız kendisine bilgi verebiliriz.

Neslihan ATAGÜL VE Kadir DOĞULU’ya ömür boyu mutluluklar,

Siz değerli takipçilerime de huzurlu günler diliyorum….

 

 

 

Leave a Reply